Nadia Comaneci Čistá hodnota

Anonim

Nadia Comaneci čistá hodnota: Nadia Comaneci je rumunský bývalý olympijský gymnast, který má čistou hodnotu 10 milionů dolarů. Narodila se v Onesti v Rumunsku a Nadia Comaneci začala cvičit gymnastiku v místní posilovně, když jí bylo pět. Nyní legendární trenér Bela Karolyi právě otevřel svou novou gymnastiku a viděl, že se Nadia otočila s kamarádem na hřišti. Pozval obě dívky na školu a Nadia rychle vynikla. Ve věku devíti let se stala nejmladším gymnastou, která vyhrál Rumunskou národní gymnastickou soutěž. Pokračovala v ovládnutí, když se přesunula do vyšší úrovně soutěže, včetně vítězství ve zlaté medailině ve všech, kromě jedné události (získala Silver), na evropském šampionátu v roce 1975. Na olympijských hrách v Montrealu v roce 1976 se stala prvním gymnastou, která získala perfektní deset, a nejmladší gymnastka ve věku 14 let vyhrál All-Around Gold. Tabulky výsledků nebyly nastaveny tak, aby vyhovovaly skóre 10, takže její vícečetné desítky byly zobrazeny jako 1,00. Poté, co v průběhu příštích pěti let vyhrála více medailí a kombinovala na nerovných barech pojmenovaných po ní, paní Comaneci odešla ze soutěže.