Meryl Davis čistá hodnota

Anonim

Meryl Davis Čistá hodnota: Meryl Davis je americký krasokorčík, který má čistou hodnotu 2 miliony dolarů. Narodila se Meryl Elizabeth Davisová 1. ledna 1987 v Royal Oak, Michigan, Spojené státy, začala bruslit ve věku pěti let na místním jezeře. Zpočátku bruslařská sóla se otočila k ledu tancovat ve věku osmi. Do roku 1998 byla spolu s Charlie Whiteovou propojena s trenérem Seth Chafetzem a od té doby společně vystupují. Dnes jsou to nejdelší taneční tým ve Spojených státech. Kluby pro bruslení také drží několik rekordů, jako například první americký tým, který vyhrál titul Mistrovství světa (vyhrál dvakrát) a první Američany, kteří získali zlatou olympijskou medaili v ledě. Společně se účastnili několika olympijských her, naposledy získaly zlatou medaili na Soči v kategorii letošního tance. Jsou také prvním ledovým tanečním týmem, který čtyřikrát vyhrál finále Grand Prix, stejně jako tito světoví rekordmani pro krátký tanec, volný tanec a celkové kombinované skóre. Přestože mnozí věří, že jsou pár mimo led, jsou to vztahy přísně profesionální. Kromě bruslení se Meryl Davis také ukázala jako neuvěřitelná tanečnice, když vyhrála osmnáctou sezónu Tanec s hvězdami s partnerem Maksimem Chmerkovskim.